Мрієш про відпочинок в екзотичних місцях і при цьому дистанційно заробляти?

——————————————————————————-

 А як щодо персонального турагенства, що дає можливість подорожувати за найнижчими цінами?

Тепер це можливо зробити завдяки онлайн сервісу

.

 

Що таке ADVANT TRAVEL?

ADVANT TRAVEL –унікальний сервіс, який відкрив доступ до системи пошуку та бронювання турів онлайн відразу від 50-ох туроператорів. Його унікальність полягає у доступності та відкритості для кожного, незалежно від того чи ви хочете будувати бізнес у сфері туризму, чи просто поїхати і гарно відпочити.

ADVANT TRAVEL об’єднав 50 найбільших туроператорів і відкрив прямий доступ до системи бронювання турів.  Це означає, що кожен, хто зареєстрований в цьому онлайн ресурсі зможе бронювати тури напряму (без націнки турагенств та інших посередників) а також можливість «ловити» гарячі тури за просто смішні гроші. До цього цю можливість мали лише «наближені» до турагенств особи.

Буть свідомим туристом!

1. Вигідні подорожі для себе і близьких

 50 туроператорів

 40 напрямків

 11 міст вильоту

 Гарантовані знижки до 50%.

2. Прибутковий бізнес

 Дохід від продаж до 82%

 Чесний та щедрий маркетинг план

 Навчання та програми лояльності

 Бонуси за активність

 Не прив’язаність до місця.

Як це працює?

Звідки беруться дешеві тури?

У багатьох може виникнути логічне питання – як на тур може бути така низька ціна, якщо сам переліт дорожче коштує. Для тих, хто хоч трохи знайомий з системою формування турів туроператорами нічого дивного у цьому немає.

Туроператор, що займається розробкою туристичного туру, на сезон оптово скупляє туристичні та транспортні послуги (готельні номери, харчування, екскурсії, тощо). Оскільки туристичний продукт – товар не матеріальний і спрогнозувати майбутній попит на конкретний період дуже складно то у формування ціни закладені показники, які дозволяють отримати прибуток продавши лише частину із закуплених послуг.

Якщо компанія продала прогнозовану кількість турів і вже отримала дохід, а термін реалізації вже завершується, то на ті тури, що залишились ціна може різко знизитись. Так формуються реальні «гарячі пропозиції». Але справа в тому, що більшості туристів вони не доступні, тому що доступ до них мають в першу чергу турагенти, які продають їх дорожче або пропонують наближеним до себе людям.

Що для цього потрібно?

Для того,щоб ознайомитись із вигідною та зручною пошуково-інформаційною системою бронювання турів онлайн Ви можете безкоштовно зареєструватись натиснувши кнопочку нижче. Це дасть можливість моніторингу та підбору туру який вам найбільше підходить.

.

Для користування сервісом на вибраний Вами термін і можливості покупки знайдених пропозицій потрібно сплатити абоненську плату, подібно до тої яку ви сплачуєте відвідуючи спортзал чи басейн. Сервер дозволяє напряму отримувати найвигідніші пропозиції провідних туроператорів України і придбати їх на сайті по найкращій ціні без візита до турагенства.

Наші пропозиції

Контакти


Пецкович Дмитро

тел. +38 097 340 58 98

e-mail: advant.neotur@gmail.com

Маєте питяння? Запишіть його у полі для повідомлень і ми дамо відповідь на протязі 24 годин

Приклади наших пропозицій